Přestup do naší školy

Jak se můžete přihlásit?

Pokud uvažujete o přestupu Vašeho dítěte a filozofie naší školy vás oslovila, kontaktujte nás.

Můžete přímo kontaktovat ředitelku školy Mgr. Andreu Mariášovou tel. +420 777 454 460.

Případně vyplňte kontaktní formulář, který se nachází níže na této stránce a bude Vám nabídnut termín osobní schůzky a Vašemu dítěti 1 – 3 zkušební dny ve škole. Tyto první dny jsou důležité pro obě strany. Vaše dítě se zapojí do života třídy, vyzkouší si, jestli mu systém výuky ve škole vyhovuje. Probíhá také pozorování toho, jak dítě ve škole pracuje a jak se cítí, sledujeme i dynamiku prvních vztahů ve třídě. Cílem je přijmout do tříd žáky, kteří budou ve škole spokojení a jimž náš styl práce bude prospívat. Pochopitelně stejná pozorování probíhají i ze strany Vaší a budoucího žáka.

Na konci každého zkušebního dne se můžete setkat s našimi učiteli a položit nám případné doplňující otázky.

Pokud je přestup do školy potvrzen ze strany školy, následuje podpis smlouvy mezi rodiči a školou. Přestup Vašeho dítěte na naší školu za Vás administrativně vyřešíme.

Přestup je možný i v průběhu školního roku.