Často kladené dotazy

Zde najdete veškeré nejčastěji pokládané otázky, můžete také využít náš chat v pravém dolním rohu, pokud Vám zde i přesto bude nějaká odpověď scházet, případně také můžete zaslat dotaz pomocí formuláře v sekci pro uchazeče na konci stránky a my Vám rádi odpovíme.

Má škola parkoviště?
– Parkovat můžete ve dvoře školy nebo v ulici u budovy. Nejsou zde parkovací zóny. U budovy mateřské školy v ulici Bendlova je možné parkovat před budovou či jinde v ulici. Parkování je zde také bez zón.

Kolik se platí školné za ZŠ a kolik za MŠ?
Roční školné v základní škole za nově přijímaného žáka škole je stanoveno ve výši 109 200 Kč. Školné v mateřské škole je v plném režimu stanoveno na 9 100 Kč měsíčně. Bližší informace k cenám a platebním podmínkám najdete na https://www.msduhovysvet.cz/nastenka/skolne-a-platby/

Od kolika hodin je škola otevřená?
Škola a školka v ulici J. Hory má otevřeno od 7 hodin do 17 hodin.  V ulici Bendlova je školka otevřená od 6.45 do 17.30 hodin.